Collectieve inkoop zonnepanelen: eerste systeem een feit
16 november 2011Op maandag 7 november 2011 werden de zonnepanelen geplaatst aan de Koedijk in Lochem. De panelen zijn aangeschaft via een collectief inkooptraject, uitgevoerd door LochemEnergie. LochemEnergie heeft degelijk onderzoek gedaan naar leveranciers van zonnepanelen ten aanzien van kwaliteit, service en prijs en vervolgens de twee beste bedrijven geselecteerd.
De familie Tekelenburg-Duivestein heeft na het bijwonen van een informatieavond en een offerte voor Atama Solar Energy als leveranciers gekozen. De zonnepanelen zullen per jaar zo'n 4000 kilowattuur stroom opwekken.
http://www.lochemenergie.net/nieuws/collectieve-inkoop-zonnepanelen-eerste-systeem-een-feit
De Lochemenergie is een burgerinitiatief voor het oprichten van een coöperatieve vereniging met als doel om snel in onze eigen energiebehoefte te gaan voorzien.
http://www.lochemenergie.net/







Plaats een opmerking